ساخت موشن گرافیک موفقیت کسب‌وکار شما را تضمین می‌کند

در دنیای امروز و بازاریابی دیجیتال، محتوا پادشاهی می‌کنید. اگر می‌خواهید چشم مشتریان و مخاطبین در فضای آنلاین به شما خیره شود، باید بتوانید محتوایی تولید کنید که ارزش تماشا، مطالعه کردن و به اشتراک‌گذاری را داشته باشد. برخی از کسب‌وکارها با استفاده از روش‌های اشتباهی مانند کپی کردن محتوا تلاش می‌کنند تا مشتریان را جذب برند خود کنند. اما باید گفت که تولید محتوای اصولی است که همواره می‌تواند در طولانی‌مدت برنده باشد. ساخت موشن گرافیک یکی از بهترین روش‌های بازاریابی دیجیتال به‌شمار می‌آید. هرچند استفاده نابجا و وجود پروژه های بسیار سطح پایین در کشورمان و در فضای تبلیغاتی تاثیرات منفی بر آن گذاشته است اما کماکان برای پروژه های توضیح محور یکی از بهترین انواع ساخت پروژه های تصویری ساخت موشن گرافیک است. چرا که طی یک نظرسنجی در سال 2020، نزدیک به 500 بازاریاب دیجیتال اعلام کردند که بیش از 93 درصد مشتریان جدید برندها، از طریق تماشای یک ویدیو در شبکه‌های اجتماعی جذب شده‌اند.منبع

موفقیت کسب و کار با ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک درصورتیکه در جای صحیح خود استفاده شود مزایای بیشتری نسبت به ساخت ویدیوهای تبلیغاتی دارد. هزینه ساخت این نوع محتوا نسبت به ویدیو بسیار پایین‌تر است و کسب‌وکارها می‌توانند با استفاده از کمی خلاقیت و البته کمی رویاپردازی، موشن گرافیک‌های بسیار زیبا و درگیرکننده‌ای تولید کنند. شما می‌توانید از صفر تا صد ساخت موشن گرافیک مورد نظر خود را به مجموعه آواژان بسپارید تا به بهترین و مدرن‌ترین شکل ممکن، مخاطبین خود را درگیر کنید.

موشن گرافیک؛ یک طرح گرافیکی زنده و متحرک

اگر به دنبال ساخت موشن گرافیک هستید، قطعا می‌دانید که این سبک از تولید محتوا در بازاریابی دیجیتال بسیار محبوب و اثبات شده است. اما موشن گرافیک دقیقا چه مفهومی دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که موشن گرافیک بسیار شبیه به انیمیشن است. البته که بین این دو مدیوم تفاوت‌هایی وجود دارد اما به‌صورت کلی می‌تواند آن‌ها را مشابه با یکدیگر در نظر گرفت. در موشن گرافیک، دیزاینرها از طرح‌های گرافیکی دو‌بعدی و سه‌بعدی همراه با موسیقی و متن استفاده می‌کنند تا داستان‌هایی را روایت نمایند. در کنار روایت داستان، اثرگذاری احساسی و تبلیغ برند نیز انجام می‌شود.

جادوی ساخت موشن گرافیک دقیقا آن‌جایی مشخص می‌شود که برندها و کسب‌وکارها می‌توانند حجم زیادی از تصاویر، ایده‌ها و مفاهیم را در یک ویدیو کوتاه، ساده و جذاب برای مخاطبین خود نمایش دهند. در نتیجه کسب‌وکارها می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن، پیام خود را به مخاطبین انتقال دهند. با استفاده از موشن گرافیک، توجه مخاطب سریع جلب شده و نرخ تعامل او نیز بالا می‌رود.

مزایای ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک چه مزایایی دارد؟

به‌عنوان بازاریاب دیجیتال یا صاحب کسب‌وکار، حتما به فکر سفارش ساخت موشن گرافیک حرفه ای و تاثیرگذار افتاده‌اید. چرا که بسیاری از کارشناسان بازاریابی به کسب‌وکارها پیشنهاد می‌کنند که برای بهبود شرایط تبلیغات خود، به سراغ این سبک از تولید محتوا بروند. اما چرا موشن گرافیک توانسته طی سال‌های اخیر به این میزان از محبوبیت برسد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که موشن گرافیک دیگر تنها یک سبک تولید محتوا نیست. بلکه توانسته به یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی دیجیتال تبدیل شود. در حال حاضر تفاوتی ندارد که حوزه فعالیت کسب‌وکار شما چیست، در هر صورت می‌توانید با ساخت موشن گرافیک مقدار زیادی مشتری به دست آورید. در ادامه با مهم‌ترین مزایای ساخت موشن گرافیک آشنا می‌شویم.

برای ساخت موشن گرافیک هیچ محدودیتی وجود ندارد

یکی از مهم‌ترین مزایای ساخت موشن گرافیک این است که شما می‌توانید برای هر نوع کسب‌وکار، موشن گرافیک مرتبط با آن کسب و کار را بسازید. درواقع تفاوتی ندارد که شما صاحب یک مرکز تعمیرات خودرو هستید یا فروشگاه آنلاین پوشاک راه‌اندازی کرده‌اید؛ در هر صورت می‌توانید با ساخت چند موشن گرافیک جذاب و درگیرکننده، مقدار زیادی از مخاطبین را جذب کنید. طبق آمارهای حوزه بازاریابی محتوا، نزدیک به سه‌چهارم بازاریاب‌ها تولید محتوای ویدیویی و به‌خصوص موشن گرافیک را به کسب‌وکارها پیشنهاد می‌دهند(منبع)  به همین خاطر قطعا استفاده از موشن گرافیک برای تبلیغ یا معرفی هر برندی می‌تواند موفق باشد.

مخاطبینِ برند، شما را سریع‌تر می‌شناسند

به دلیل ماهیت بصری محتوای ویدیویی، تعامل مخاطبین با این نوع محتوا بسیار سریع‌تر و ساده‌تر است. برای مثال، شما می‌توانید با جزئیات بسیار دقیق، بسیاری از تبلیغات تلویزیونی زمان خود را به یاد آورید. دقیقا به همین خاطر بازاریابی با استفاده از موشن گرافیک یک گزینه فوق‌العاده به‌شمار می‌آید. البته صرف ساخت موشن گرافیک معمولی نمی‌تواند نرخ جذب بالایی داشته باشد. بلکه موشن گرافیک حرفه‌ای باید بتواند نگرانی مشتری را هدف گرفته و سپس آن را برطرف کند. درواقع موشن گرافیک باید به شکلی بسیار چشم‌نواز، جذاب، متفاوت، زیبا و البته سرگرم‌کننده،‌ مخاطبین را درگیر کند.

معرفی سریع برند با ساخت موشن گرافیک

بعد از این که مخاطبین، موشن گرافیک شما را تماشا کردند، ذهن آن‌ها به‌صورت ناخودآگاه برند شما را به یاد خواهد داشت. حال اگر دوباره در سطح اینترنت به برند شما برخورد کنند، قطعا حس بهتری خواهند داشت. درصورتی‌که دقیقا نمی‌دانند که چرا اعتماد زیادی به برند شما دارند. باید اشاره کرد که تعداد بالای کاربران شبکه‌های اجتماعی و اینترنت نیز یکی دیگر از مزایای تولید موشن گرافیک به‌شمار می‌آید. چرا که شما می‌توانید با هزینه‌ای بسیار مناسب، بازخوردی به اندازه تبلیغات گران‌قیمت تلویزیونی داشته باشید.

توضیح آسان ایده‌های دشوار به مخاطبین

بسیاری از کسب‌وکارها برای معرفی برند، محصولات و یا خدماتشان به مشتریان دچار چالش‌های بسیار زیادی هستند. چرا که آن‌ها برای معرفی خودشان به مخاطبین، قطعا به بیشتر از چند ثانیه ویدیو نیاز دارند. از طرف دیگر، افراد در دنیای امروز دامنه تحمل بسیار پایین‌تری دارند و حتی به مطالعه پست وبلاگی هزار کلمه‌ای نیز علاقه‌ای ندارند. به همین خاطر کسب‌وکارها باید در سریع‌ترین زمان ممکن، توجه مخاطبین را جلب کنند. بهترین ابزار برای این کار، موشن گرافیک است.

برخلاف ویدیو که در زمان مشخص، تنها می‌تواند برخی مفاهیم را منتقل کند؛ موشن گرافیک می‌تواند در بازه زمانی بسیار کوتاه، چندین پیام را به مخاطب انتقال دهد. برای مثال زمانی که ایده‌ معرفی محصول یا خدمات پیچیده و دشوار است و نمی‌توانید آن را در متن یا ویدیو کوتاه بیان کنید، ساخت موشن گرافیک کوتاه و جذاب می‌تواند بسیار اثربخش‌تر باشد. چرا که در موشن گرافیک، ماهیت پیچیده ایده شما با استفاده از حرکات، رنگ‌ها، اشکال و متون متحرک، بسیار سریع‌تر به مخاطب منتقل می‌شود.

با ساخت موشن گرافیک، مشتریان را از نظر احساسی درگیر می‌کنید

تصور کنید که وارد فروشگاهی با دو فروشنده می‌شوید. یکی از فروشنده‌ها بسیار شوخ و دیگری رفتاری بسیار معمولی و خشک دارد. شما با فروشنده اول ارتباط برقرار می‌کنید و کمی بعد، با حس بسیار خوبی محصول مورد نظرتان را خریداری می‌کنید. فروشنده دوم نیز می‌تواند محصول را به شما بفروشد، اما با این تفاوت که شما هیچ احساس مثبتی در زمان خرید خود نداشته‌اید. این دقیقا همان تفاوت موشن گرافیک با دیگر سبک‌های بازاریابی محتوا است.

بالا بودن نرخ تعامل موشن گرافیک

شما با ساخت موشن گرافیک می‌توانید احساسات مخاطبین یا مشتریانتان را برانگیخته و درگیر کنید. در نتیجه آن‌ها رابطه حسی با برند شما برقرار می‌کنند و خرید از شما دیگر صرفا برای آن‌ها خرید معمولی نخواهد بود. دقیقا همان چیزی که تمام برندهای دنیا به آن نیاز دارند. اگر شما نیز می‌خواهید برندتان به محبوبیت زیادی دست پیدا کند، همین الان می‌توانید سفارش ساخت موشن گرافیک حرفه‌ای را به ما در آواژان بسپارید.

موشن گرافیک نرخ تعامل فوق‌العاده‌ای دارد

به‌طور کلی در شبکه‌های اجتماعی و اینترنت چهار نوع محتوا وجود دارد؛ محتوای متنی، صوتی، عکسی و ویدیویی. در بین این سبک محتواها، محتواهای ویدیویی بیشترین نرخ تعامل را دارند. به شکلی که بیشتر متخصصان بازاریابی به کسب‌وکارها پیشنهاد می‌کنند که به سراغ تولید محتواهای ویدیویی بروند. از طرف دیگر، در میان انواع سبک‌های محتوای ویدیویی، موشن گرافیک بیشترین نرخ تعامل را دارد. به‌طور کلی نرخ تعامل، اهمیت بسیار بالایی در تبلیغات دارد و بالاتر بودن نرخ آن به معنای موفقیت بیشتر استراتژی شما است.

نرخ بازگشت سرمایه بالا در موشن گرافیک

باید اشاره کرد که ویدیوهایی با زمان کم‌تر از دو دقیقه، از نظر تبلیغات بازدهی فوق‌العاده‌ای دارند. درواقع هرچه ویدیو تبلیغاتی شما کوتاه‌تر باشد، بهتر خواهد بود. این دقیقا نقطه برتری موشن گرافیک نسبت به سایر محتواهای ویدیویی است. چرا که موشن گرافیک‌ها عموما در بازه زمانی بین 15 ثانیه تا 2 دقیقه ساخته می‌شوند و نزدیک به 60 درصد مخاطبین تا انتها آن‌ها را تماشا خواهند کرد.  (منبع)

آزادی عمل در ساخت موشن گرافیک فوق‌العاده بالا است

وقتی صحبت از ساخت موشن گرافیک می‌شود، شما تنها با خلاقیت خود محدود می‌شوید. برای مثال اگر صاحب فست فود زنجیره‌ای هستید، می‌توانید از کاراکترهای کارتون باب اسفنجی برای تبلیغ کسب‌وکار خود استفاده کنید. باب اسفنجی در تهران مشغول پخت‌ همبرگر خوشمزه است! این دقیقا یکی دیگر از مزیت‌های بی‌نظیر ساخت موشن گرافیک به‌شمار می‌آید. درواقع خلاقیت شما یا استودیو انتخابی شماست که باعث می‌شود موشن گرافیک‌ها نرخ تماشای بالاتری داشته باشند. چرا که قطعا هر مخاطبی علاقه دارد تا باب اسفنجی را در تهران تماشا کند!

کلید اصلی ساخت موشن گرافیک حرفه‌ای، داشتن خلاقیت و نداشتن مرز است. درواقع شما با استفاده از موشن گرافیک می‌توانید به شکلی کسب‌وکارتان را تبلیغ کنید که محتوای تبلیغاتی شما در مرحله اول بسیار سرگرم‌کننده و در مرحله دوم بسیار خلاقانه باشد.

نرخ بازگشت سرمایه بی‌نظیر

تعامل با مشتری، هدف تبلیغ حرفه‌ای است. درواقع این تعامل ارزش بسیار بالایی برای کسب‌وکارها دارد. از طرف دیگر، ساخت تبلیغات ویدیویی بسیار پرهزینه است و می‌تواند بسیار زمان‌بر باشد. به همین خاطر یکی دیگر از مزایای بسیار مهم ساخت موشن گرافیک، مقرون‌به‌صرفه بودن آن است. همچنین نرخ بازگشت سرمایه آن نیز فوق‌العاده  است. باید اشاره کرد که هزینه ساخت موشن گرافیک پایین نیست. بلکه هزینه بسیار پایین‌تری نسبت به ساخت ویدیوهای تبلیغاتی دارد. اگر به دنبال روش بازاریابی بی‌نقص، مقرون‌به‌صرفه و پربازده هستید، می‌توانید ساخت موشن گرافیک مورد نظرتان را به مجموعه آواژان بسپارید.

همراه شدن ترندها با موشن گرافیک

با موشن گرافیک، با ترندها همراه شوید

یکی دیگر از مزایای بسیار مهم ساخت موشن گرافیک، امکان همراه شدن با ترندهای روز فضای مجازی است. در شبکه‌های اجتماعی هر روزه ترندهای جدیدی شکل می‌گیرند که کاربران با اشتیاق بالایی آن‌ها را دنبال می‌کنند. با ساخت موشن گرافیک، شما می‌توانید برند، محصولات یا خدمات خود را از طریق این ترندها به کاربران اینترنت معرفی کنید. یکی از بهترین روش‌های بازاریابی که برای بسیاری از کسب‌وکارها اثربخش بوده است. باید اشاره کرد که این کار با ساخت ویدیوهای تبلیغاتی ممکن نیست، چرا که برای ساخت ویدیو تبلیغاتی باید زمان زیادی سپری شود. اما موشن گرافیک کوتاه را می‌توان در یک الی سه روز کاری تولید کرد.

چگونه از ساخت موشن گرافیک بیشترین بهره را ببریم؟

قطعا ساخت موشن گرافیک و انتشار آن در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌ها می‌تواند برای کسب‌وکار شما بسیار مفید باشد. اما چگونه می‌توان از به اشتراک‌گذاری موشن گرافیک بیشترین بهره را برد؟ برای پاسخ به این سوال، باید به چند سوال مهم پاسخ دهید:

 • مخاطب هدف من چه کسی است؟ ارزش مشتریان من چیست و آن‌ها چه نیازی دارند؟ محصول یا خدمت من چگونه می‌تواند مشکلات آن‌ها را حل کند؟
 • با ساخت موشن گرافیک قصد دارم چه پیام یا ایده‌ای را به مخاطبینم منتقل کنم؟ چگونه می‌توانم این کار را انجام دهم؟
 • کدام خصوصیت یا ایده اصلی کسب‌وکار من باید در ذهن مخاطب باقی بماند؟
 • اهداف تجاری من از ساخت موشن گرافیک چیست؟
 • مزیت رقابتی ساخت موشن گرافیک برای کسب‌وکار من چیست؟

چگونه از ساخت موشن گرافیک بیشترین بهره را ببریم؟

بعد از پاسخ به این سوالات، شما آماده به ساخت و اشتراک‌گذاری موشن گرافیک هستید. باید اشاره کرد که ما در آواژان به شما کمک می‌کنیم تا بهترین، جذاب‌ترین و موثرترین موشن گرافیک مخصوص کسب‌وکار خود را بسازید. کارشناسان ما تجربه بالایی در زمینه تولید موشن گرافیک دارند و می‌توانند به‌خوبی به سوالات شما در این زمینه پاسخ دهند.

در انتها نیز می‌توانید با انتخاب یکی از سبک‌های زیر، اثرگذاری موشن گرافیک خود را بیشتر کنید:

 • روایت داستان با انیمیشن: رایج‌ترین سبک موشن گرافیک که یک داستان از پیش تعیین‌شده دارد.
 • موشن گرافیک تبلیغاتی: جایگزینی مناسب برای ویدیوهای تبلیغاتی که بین 30 تا 60 ثانیه طول می‌کشد. برای جذب مخاطبین، نباید زمان موشن گرافیک تبلیغاتی بیشتر از این مقدار باشد.
 • موشن گرافیک آموزشی: کسب‌وکار شما از طریق این سبک موشن گرافیک به مشتریان نشان می‌دهد که آن‌ها چگونه با محصولات یا خدماتتان، می‌توانند مشکلاتشان را حل کنند.
 • موشن گرافیک توضیحی (بررسی محصول): اگر می‌خواهید جزئیات محصولات یا خدماتتان را برای مشتریان شرح دهید، ساخت موشن گرافیک بررسی محصول بهترین گزینه است.

انواع خدمات ساخت موشن گرافیک که کسب‌وکار شما را متحول می‌کنند

سفارش ساخت موشن گرافیک به بسیاری از کسب‌وکارها پیشنهاد می‌شود اما واقعیت این است که باید بررسی شود که چه نوع موشن گرافیک برای شما انتخاب شود. در نظر داشته باشید که موشن گرافیک انواع مختلفی مانند استوری موشن، لوگو موشن، آبجکت موشن، کمیک موشن و وایت بورد موشن دارد. درواقع شما برای هر استراتژی تبلیغاتی می‌توانید از موشن گرافیک‌های مختلفی استفاده کنید. هر یک از این سبک‌های موشن گرافیک، ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند. به همین خاطر شما می‌توانید انواع خدمات ساخت موشن گرافیک را از مجموعه آواژان سفارش دهید.

در ادامه با محبوب‌ترین سبک‌های این محتوا آشنا می‌شویم.

خدمات ساخت موشن گرافیک

طراحی استوری موشن؛ جذب مخاطبین اینستاگرام، تیک تاک و واتس اپ در کوتاه‌ترین زمان

استوری موشن درواقع همان موشن گرافیک است که در پلتفرم اینستاگرام و بخش های مشابه در سایر شبکه های اجتماعی منتشر می‌شود. ساخت استوری موشن برای کسب‌وکارهای آنلاین می‌تواند بسیار مفید باشد. چرا که طی سال‌های اخیر، بخش استوری اینستاگرام برای کاربران جذابیت بسیار بالایی داشته است. کسب‌وکارها و برندهای زیادی نیز از طریق استوری اینستاگرام توانسته‌اند مشتریان زیادی را جذب کنند. استوری موشن عموما بین 15 تا 30 ثانیه طول می‌کشد و از آن برای معرفی محصول، برند یا خدمت استفاده می‌شود. برخی کسب‌وکارها نیز از استوری موشن برای تبلیغات کسب‌وکارشان در پیج‌های دیگر استفاده می‌کنند.

لوگو موشن

لوگو موشن

لوگو موشن به سبکی از موشن گرافیک گفته می‌شود که در آن اشکال و حروف گرافیکی با موسیقی پس‌زمینه و ریتم تعیین‌شده، نمایش داده می‌شوند. از لوگو موشن عموما برای اینترو (مقدمه) ویدیوها استفاده می‌شود. چرا که می‌تواند لوگو برند را به‌خوبی و به شکلی جذاب نمایش دهد. شما می‌توانید سفارش ساخت لوگو موشن کسب‌وکار خود را نیز به مجموعه آواژان بسپارید تا لوگو برندتان به شکلی خاص در ابتدا یا انتهای ویدیوها و موشن گرافیک‌هایتان نمایش داده شود.

باید اشاره کرد که لوگو موشن حرفه‌ای می‌تواند تا سال‌ها در ذهن مخاطب باقی بماند. برای مثال لوگو موشن مجموعه EA که یک شرکت بازی‌سازی است، همچنان یکی از خاطره‌انگیزترین لوگو موشن‌ها در ذهن گیمرهای قدیمی به‌شمار می‌آید. در ایران نیز لوگو موشن پیام‌های بازرگانی در ذهن بسیاری از افراد باقی مانده است؛ با وجود این که این لوگو موشن بسیار ساده است.

آبجکت موشن

آبجکت موشن؛ سبکی که همیشه پرطرفدار است

یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین سبک‌های ساخت انیمیشن، آبجکت موشن است. در این تکنیک، اشیا را که عموما اجسام یا عروسک هستند، به‌صورت فریم به فریم حرکت داده و این حرکت را با دوربین ثبت می‌کنند و جلوه ای ما بین عکاسی های پی در پی و فیلم پیدا می‌کند. طی سال‌های اخیر، استاپ موشن به عنوان زیر مجموعه آبجکت موشن با ثبت عکس از سوژه‌های انسانی نیز انجام می‌شود. به‌طور کلی استاپ موشن را می‌توان یکی از قدیمی‌ترین زیرمجموعه‌های موشن گرافیک دانست که در صورت اجرای صحیح و داشتن ایده‌ای جذاب، قطعا می‌تواند توجه بسیاری از مشتریان را جلب کند.

عموما کسب‌وکارهایی که در حوزه‌های آموزش و خدمات فعال هستند، بیشتر از استاپ موشن استفاده می‌کنند. چرا که در این حوزه‌ها، سوژه‌های انسانی بهتر می‌توانند در ویدیوهای تبلیغاتی با مخاطبین ارتباط برقرار کنند. برای مثال تبلیغات موسسه مدرسان شریف در تلویزیون یکی از نمونه‌های موفق استاپ موشن است. شما می‌توانید برای ساخت آبجکت موشن حرفه‌ای با همکاران ما در آواژان در ارتباط باشید و راهنمایی های مورد نیاز را برای محتواهای تصویری کسب و کارتان دریافت کنید.

کمیک موشن

کمیک موشن

یکی دیگر از خدمات زیرمجموعه ساخت موشن گرافیک، کمیک موشن است. در این سبک، از عناصر کتاب‌های مصور (کتاب‌های کمیک) برای تولید محتوا استفاده می‌شود. کمیک موشن‌ها از نظر بصری بسیار جذاب هستند و برای تبلیغ یا معرفی کسب‌وکارهای خاص می‌توانند بسیار مفید باشند. درواقع برای تبلیغ تمام کسب‌وکارها می‌توان از کمیک موشن استفاده کرد. شما برای ساخت کمیک موشن هیچ‌گونه محدودیتی ندارید و در صورت انتخاب تم موضوعی مناسب، نتیجه‌ای بسیار خلاقانه خواهید داشت که می‌تواند مخاطب را سرگرم کند.

یکی از مهم‌ترین مزایای کمیک موشن این است که در فضای بازاریابی دیجیتال ایران از آن کم‌تر استفاده شده است. به همین خاطر در صورت ساخت کمیک موشن، تبلیغات کسب‌وکار شما بسیار خاص‌تر به نظر خواهند رسید و نرخ تعامل و جذب بسیار بالاتری خواهند داشت.

 نکات مهمی که باید در سفارش ساخت موشن گرا‌فیک در نظر بگیرید

ساخت موشن گرافیک برای پروموت هرچه بهتر کسب‌وکار شما قطعا بسیار مفید خواهد بود. اما باید بدانید که لزوما تولید موشن گرافیک نمی‌تواند فروش کسب‌وکار شما را متحول کند. چرا که ساخت این سبک از محتوا پیچیدگی‌های خاص خود را دارد.

نکات مهم ساخت موشن گرافیک

برخی از نکات مهم در سفارش ساخت موشن گرافیک عبارت‌اند از:

 • کار را به حرفه‌ای‌ها بسپارید: ساخت موشن گرافیک به‌هیچ‌عنوان ساده نیست. به همین خاطر پیشنهاد می‌شود که حتما تولید موشن گرافیک را به افراد و مجموعه‌های متخصص در این زمینه بسپارید. مجموعه آواژان تیمی متشکل از متخصصان در حوزه صدا، تصویر و اجرا، تضمین می‌کند که بهترین، جذاب‌ترین و باکیفیت‌ترین موشن گرافیک‌ها را برای شما بسازد.
 • هدف خود را مشخص کنید: برای این که موشن گرافیک شما بیشترین بازدهی را داشته باشد، باید هدف از ساخت این نوع محتوا را مشخص کنید. آیا می‌خواهید با موشن گرافیک تبلیغات انجام دهید یا این که قصد دارید تا محصولات و خدمات خود را به مشتریان معرفی کنید؟ مشخص کردن هدف به شما کمک می‌کند تا دقیقا به همان چیزی که می‌خواهید برسید.
 • موشن گرافیک تنها یک مکمل است: برخی افراد تصور می‌کنند که با سفارش ساخت موشن گرافیک و بدون هیچ استراتژی دیگری، کسب‌وکار آن‌ها متحول می‌شود، اما این تصور کاملا اشتباه است. چرا که شما برای کسب موفقیت در بازاریابی دیجیتال، باید پارامترهای مختلفی مانند داشتن استراتژی مناسب را در نظر بگیرید.
 • خلاقیت در موفقیت موشن گرافیک حرف اول را می‌زند: می‌توان گفت که خلاقیت دقیقا همان مولفه‌ای است که می‌تواند تفاوت میان موشن گرافیک خوب و بد را رقم بزند. پس اگر می‌خواهید موشن گرافیک شما بازدید بالا و نرخ تعامل مناسبی داشته باشد، حتما از ایده‌های خلاقانه کمک بگیرید. کارشناسان ما در آواژان می‌توانند در این زمینه مشاوره‌های بسیار مفیدی به شما ارائه دهند.

سفارش ساخت موشن گرافیک در آواژان

ساخت موشن گرافیک مورد نظر خود را به آواژان بسپارید

در دنیای رقابتی کسب‌وکارهای آنلاین، افراد باید از تمام ابزارها برای بهبود شرایط کسب‌وکارشان استفاده کنند. برخی ابزارها مانند موشن گرافیک، کارایی فوق‌العاده‌ای دارند و می‌توانند مشتریان را با نرخ موفقیت بسیار بالایی جذب کنند. ساخت موشن گرافیک یکی از خاص‌ترین خدمات مجموعه آواژان است. ما با تیمی متشکل از بهترین و متخصص‌ترین تدوینگران، سناریو نویس‌ها، گرافیست‌ها و گویندگان، باکیفیت‌ترین و جذاب‌ترین موشن گرافیک‌های مخصوص کسب‌وکار شما را تولید می‌کنیم. برای ثبت سفارش ساخت موشن گرافیک، کافی است در صفحه سفارش آنلاین ما پلن مورد علاقه خود را انتخاب کرده و سفارشتان را نهایی کنید یا برای دریافت راهنمایی پیش از سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *