طراحی فلوچارت تلفن گویا الزامی که به اثربخشی سیستم‌تان کمک می‌کند.

طراحی فلوچارت تلفن گویا به نوعی یکی از پردردسرترین مراحل آماده سازی یک سیستم تلفنی بهینه است که ما آنرا برایتان آسان می‌کنیم.

چه بخواهید که بخش تلفن گویا را برای مدیریت حجم تماس خیلی بالا با دپارتمان‌های مختلف تنظیم کنید، چه برای زیباتر دیده شدن و ایجاد تصویری بهتر در ذهن مشتری برای کسب و کار کوچک‌تان، طراحی فلوچارت تلفن گویا به شدت به شما کمک خواهد کرد.

همه ی ما روزانه بسته به کسب و کارمان با تعدادی کسب و کار در تماس هستیم و احتمالا پشت تلفن گویای این شرکت ها قرار گرفته‌ایم. اینکه در چه زمانی سیستم تلفنی بتواند شما را به هدف‌تان برساند و اینکه از چه مسیرهایی برای هدایت مشتری استفاده می‌شود و در مواقع خاص چه مسیرهای جایگزینی برای تماس‌گیرنده ارائه می‌شود. همه و همه با طراحی فلوچارت تلفن گویا به صورت کامل و شفاف مشخص می‌شود. چهار هدفی که با طراحی تلفن گویا می توانیم به آن دست یابیم:

شفاف سازی روند پاسخگویی به مشتری

با استفاده از فلوچارت تلفن گویا،می‌توانید ساختار منطقی و فیزیکی موجود در کسب و کارتان را برای هدایت تماس گیرنده تصور کنید.

اعتباربخشی و تکریم تماس گیرندگان

پس از طراحی فلوچارت تلفن گویا، نسخه ای از آن را می‌توانید در بخش تماس با ما وبسایت‌تان قراردهید. تماس‌گیرنده‌گان قبل از تماس از گزینه‌های پیش‌رو برای تماس آگاه شوند.

پیش بینی تمام احتمالات در زمان تماس

با طراحی فلوچارت شما تمامی احتمالات ممکن نظیر، اشغال بودن خطوط، رد تماس، عدم حضور در دفتر و … را پیش بینی کرده و برنامه ریزی کنید.

شفاف سازی روند پاسخگویی به مشتری

با استفاده از فلوچارت تلفن گویا،می‌توانید ساختار منطقی و فیزیکی موجود در کسب و کارتان را برای هدایت تماس گیرنده تصور کنید.

نمونه-فلوچارت-طراحی-شده-به-مشتری-توسط-آواژان
چرا برای طراحی فلوچارت تلفن گویا تاکید داریم؟

در نظر داشته باشید که طراحی فلوچارت استاندارد تلفن گویا برای مشتریان ضبط صدای تلفن گویا در آواژان به صورت رایگان انجام می‌شود.

با توجه به تجربه‌ی چندین ساله پرسنل آواژان در زمینه طراحی تلفن گویا، قاطعانه می‌توان اذعان داشت که دیاگرام تلفن گویا برای هر نوع کسب وکار ( کوچک و بزرگ‌ ) ضروری است.

شاید تصور شما این باشد که یک تلفن گویای ساده چه نیازی به طراحی فلوچارت تلفن گویا دارد؟ اما توانایی تصویر سازی از اینکه تلفن گویای شما قرار است چگونه با تماس گیرندگان از طریق دریافت کلید ارتباط برقرار کند را به شما خواهد داد. تجربه ما در این زمینه ثابت کرده است که معمولا آنچیزی که در ابتدا در مورد تلفن گویا یا همان IVR تصور می کردید پس از طراحی فلوچارت تفاوت فاحشی داشته است.

هرچند با طراحی فلوچارت شما بسیاری از اشتباهاتی که ممکن است در طراحی تلفن گویا رخ دهد را پیشگیری خواهید کرد. اما زمانیکه مشتریان‌ یا همکارانتان در مورد تلفن گویای شما شکایت می‌کنند براحتی با یک نگاه‌ می‌توانید، شکایت آنها را بررسی و رفع کنید و از مهم‌ترین سرمایه خودتان – زمان – محافظت کنید.

مزایای آواژان برای همراهی شما در طراحی فلوچارت تلفن گویا چیست؟

به یاد داشته باشید طراحی فلوچارت استاندارد تلفن گویا برای مشتریان آواژان رایگان است.

  • طراحی فلوچارت منطبق بر امکانات سیستم تلفنی شما
  • آشنایی با ایده‌های جدید در طراحی و اجرای تلفن گویا
  • مشاوره رایگان برای افزایش بهره‌وری سیستم تلفنی موجود
  • پشتیبانی رایگان برای عیب یابی مسیردهی تلفن گویای کنونی.
  • اطلاع از نکات پنهان اجرای تلفن گویا که معمولا در نظر گرفته نمی‌شود.
  • عدم درگیری در مباحث فنی طراحی فلوچارت تلفن گویا
  • ارائه نسخه ی گرافیکی زیبا برای قرار گرفتن در وبسایت
  • ارائه کد تخفیفِ سایر خدمات آواژان، برای مشتریان جدید.

استودیو آواژان با همکاری جمعی از برترین گویندگان کشور و با بهره‌گیری از بهترین تجهیزات استودیویی، شرایط ضبط در تمام مراحل تولید، صدابرداری، میکس و مسترینگ را تضمین می‌کند تا نتیجه نهایی کار دقیقا آنطور که می‌خواهید شود.