برای راه‌اندازی تلفن گویای کسب و کارتان، یکی از مهم‌ترین مراحل طراحی خوب و استاندارد، طراحی متن تلفن گویا است. قبل از مرحله‌ی طراحی متن تلفن گویا، طراحی فلوچارت تلفن‌ گویا قرار دارد و در صورتی که آن مرحله به صورت صحیح و کامل طراحی شود، بسیاری از مشکلات آماده سازی متن تلفن گویا مرتفع می‌شود. با این وجود، برای صاحبان کسب وکار که نمی‌خواهند زمان ارزشمندشان را برای متن نویسی تلفن گویا صرف کنند، آواژان با همراهی نیروی متخصص در زمینه نویسندگی و طراحی متن، مناسب کسب و کارها، صفر تا صد روند آماده سازی متن تلفن گویا را انجام می‌دهد. برای اطلاع از هزینه طراحی متن تلفن گویا کلیک کنید.

 

طراحی متن تلفن گویا شامل چه بخش‌هایی می‌شود؟
هدف طراحی متن استاندارد در تلفن گویای کسب و کارها خوشآمد گویی، انتقال سریع پیام به تماس گیرنده و هدایت ایشان بدون اتلاف وقت به یک نیروی انسانی است.

متن‌های طراحی شده توسط پرسنل آواژان با هدف تکریم تماس گیرنده و احترام به وقت آنهاست. متن‌های تلفن گویا شامل متن ساعات کاری کسب و کار، متن ساعات غیر اداری کسب و کار و همچنین یک متن کوتاه برای بخش انتظار تماس گیرنده است. متن‌های طراحی شده توسط آواژان با استفاده از آخرین تکنیک‌های پاسخگویی روز دنیا و با رعایت کامل اتیکت‌های شخصی و سازمانی است. در ادامه شما را به صورت مختصر با روند طراحی متن تلفن گویا در آواژان آشنا می‌کنیم.

 

 

در صورتی که علاقه مند هستید به صورت کامل از جزئیات 4 جذابیتی که باید در متن تلفن گویا رعایت شد آگاه شوید، به مقاله ای که در بخش مقالات وبسایت در این مورد به نگارش درآمده است مراجعه کنید.

 

مزایای طراحی متن تلفن گویا توسط آواژان:
متخصصین آواژان با سالها تجربه در زمینه طراحی متن‌های مختلف، خاطر شما را با متن استاندارد و گوش نواز تلفن گویا، آسوده خواهند کرد.

1- طراحی متن با استفاده از آخرین متد‌های ارتباطی

2- طراحی متن با رعایت نکات مهم اتیکت

3- بهره‌مندی از کپی رایتر‌ مجرب برای متن نویسی

4- بهینه‌سازی متن تلفن‌گویا براساس کسب‌و‌کار شما

5- طراحی رایگان برای مشتریان ضبط صدای تلفن گویا

6- ارائه کد تخفیف برای مشتریان جدید در استفاده از سایر خدمات آواژان

7- پشتیبانی رایگان به مدت ۶ ماه برای بروزرسانی ‌های آتی

8- طراحی در سریع‌ترین زمان ممکن و ذخیره زمان ارزشمند شما

 

هم اکنون سفارش دهید: