قوانین سفارش تیزر / استاپ موشن/ موشن استوری 

خواندن و تایید این قوانین پیش از تکمیل سفارش خدمات موشن الزامی است.

1- سفارش شما پس از تکمیل و پرداخت مبلغ به صورت اتوماتیک به پنل همکاران ما ارجاع داده می‌شود، و طی سه روز کاری طرح اولیه(در صورت نیاز) به صورت دیجیتالی یا قلم و کاغذ برای دریافت تاییدیه ارسال خواهد شد.

2- پس از دریافت طرح اولیه، شما به مدت ۴۸ ساعت فرصت ارائه نظر و اعمال تغییرات را خواهید داشت. در غیر اینصورت به منزله تایید طرح بوده و ادامه پروژه برای اجرای نهایی است.

3- پس از تحویل پروژه، فایل شما به مدت دو ماه توسط آواژان نگهداری می‌شود و پس از گذشت این زمان به صورت کامل پاک خواهد شد. مسئولیت نگهداری فایل برعهده سفارش‌دهنده است.

4- فایل نهایی ارائه شده توسط آواژان در فرمت mp4 و در اندازه استاندارد عمودی/افقی خواهد بود.

5-مدت زمان اجرای پروژه، بسته به حجم پروژه به صورت عادی به مدت 3 تا 60 روز کاری است.

6- در صورت عدم امکان اجرای پروژه درخواستی بنا به هر دلیلی، این امر طی ۲۴ ساعت اول به اطلاع شما مشتری گرامی رسیده و کل مبلغ واریزی عودت داده خواهد شد.

۷- در صورتی که پروژه شما شامل سفارش ضبط است، امکان تغییر در متن یا تعویض گوینده پس از ضبط به هیچ عنوان وجود نداشته و در صورت درخواست تغییر در متن یا گوینده، هزینه مجدد ضبط صدا دریافت خواهد شد.

۸- هرگونه استفاده از فایل‌های ارائه شده به جز شرکت/ نفر سفارش‌دهنده ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

۹- پس از دریافت طرح نهایی، سفارش‌دهنده می‌تواند یکبار درخواست اصلاح و ویرایش را طوری که به کلیت طرح لطمه‌ای وارد نشود، بدون هیچ گونه مبلغ اضافی ارسال کند.

10- امکان لغو سفارش موشن استوری، صرفا تا یک ساعت پس از ثبت سفارش و با هماهنگی آواژان با کسر ۱۰ درصد از مبلغ سفارش وجود خواهد داشت.

11- امکان لغو سفارش موشن گرافیک، صرفا تا دو ساعت پس از ثبت سفارش و با هماهنگی آواژان با کسر ۱۰ درصد از مبلغ سفارش وجود خواهد داشت.

12- ـ درخواست تغییرات کلی در سناریو یا طرح نهایی ارائه شده با توافق طرفین و با هزینه جداگانه قابل اجراست.

13- چنانچه تاخیری در اجرای پروژه توسط آواژان صورت گیرد، این مجموعه به ازای هر روز تاخیر ۵۰ هزار تومان از مبلغ سفارش را (برای سفارش‌های بالای ۵ میلیون تومان) عودت خواهد داد.

14- در صورتی که سفارش دهنده به نحوی موجب تأخیر و یا هرگونه اخلال در انجام موضوع سفارش شود، به همان نسبت به مدت اجرای سفارش افزوده خواهد شد و این موارد جزء موارد نقض تعهد آواژان محسوب نخواهد شد.

15-چنانچه اقدامات سفارش دهنده بیش از 7 روز موجب اخلال در روند انجام پروژه گردد، آواژان حق فسخ سفارش را خواهد داشت. تمامی مبالغ سفارش به عنوان اجرت المثل برای آواژان خواهد بود.

16- آواژان در غیر از موارد اجرای متناسب تعهدات خود، در طول دورۀ اجرای پروژه یا هر زمان پس از تحویل پروژه، از اطلاعات محرمانه‌ای که حسب اجرای وظایف ممکن است به طور مستقیم یا غیرمستقیم دست یابد یا از آن آگاهی حاصل کند را مورد استفاده قرار نخواهد داد یا آنها را به شخص ثالث افشاء نمی‌نماید.

محدودیت فوق بر موارد ذیل اعمال نمی‎‌گردد:

الف: در موارد الزام قانونی یا درصورتیکه مجوز رسمی و کتبی از جانب سفارش‌دهنده در این رابطه صادر شده باشد.

ب: اطلاعاتی که از پیش در دسترس عموم قرار داشته یا می‌گیرد.

پ:اطلاعاتی که از پیش و به نحو مشروع در اختیار آواژان بوده و به طریق فاقد مجوز، مستقیم یا غیرمستقیم از سفارش‌دهنده به دست نیاورده باشد.

ت: اطلاعات بدون محدودیت افشاء از جانب سفارش‌‌دهنده یا قانون آمره که از سوی شخص ثالثی برای وی فاش شده باشد.

17- سفارش‌دهنده نباید به هیچ طریقی نحوه پیش برد پروژه توسط آواژان و کلیه اموراتی که مرتبط با روش‌ها، منش‌ها و خط مشی کاری آواژان است را نزد شخص ثالت افشاء نماید.

18- سفارش‌دهنده حق ارسال مراودات، مکاتبات و هرگونه مدارک به سایر اشخاص، شرکت ها و همکاران مستقیم و غیرمستقیم آواژان را ندارد.

19-کلیه حقوق مالکیت فکری از جمله کپی رایت و امثالهم که به واسطه عمل آواژان در راستای اجرای تعهدات موضوع سفارش پس از تحویل پروژه ثبت یا تحصیل شود، متعلق به آواژان است و سفارش‌دهنده  حق استفاده از آن‌ها را در پروژه‌ی دیگری، مگر با رضایت کتبی آواژان نخواهد داشت.

20- چنانچه اجرای تمام یا بخشی از موضوع سفارش بر اثر فورس ماژور یا قوه قهریه مانند زلزله، سیل و امثالهم و یا حوادث غیرقابل پیش‌بینی مانند جنگ و نظایر آن متوقف یا غیرممکن گردد، نقض قرارداد تلقی نخواهد شد. در صورتی که مدتی بیش از دو ماه شرایط فورس ماژور ادامه یابد و آواژان قادر به اجرای تعهد نباشد، کلیه مبلغ سفارش به سفارش‌دهنده بازگردانده می‌شود.

21- کلیه قوانین ذکر شده در این صفحه ممکن است بدون اطلاع سفارش‌دهندگان تغییر و بروزرسانی شود. لذا به هنگام سفارش جدید مطالعه قوانین ضروری است.

22- هیچ یک از اطلاعات وارد شده مرتبط با حریم شخصی از جمله ایمیل و شماره تلفن به جز استفاده و اطلاع‌رسانی در مورد خدمات وب‌سایت در جای دیگری منتشر نخواهد شد و تمامی اطلاعات نزد آواژان محفوظ خواهد ماند.