طراحی متن تلفن گویا

در نظر داشته باشید که طراحی متن تلفن گویا برای مشتریان ضبط صدای تلفن گویا در آواژان به صورت رایگان انجام می‌شود.

برای راه‌اندازی تلفن گویای کسب و کارتان، یکی از مهم‌ترین مراحل طراحی خوب و استاندارد، طراحی متن تلفن گویا است. قبل از مرحله‌ی طراحی متن تلفن گویا، طراحی فلوچارت تلفن‌ گویا قرار دارد و در صورتی که آن مرحله به صورت صحیح و کامل طراحی شود، بسیاری از مشکلات آماده سازی متن تلفن گویا مرتفع می‌شود. با این وجود، برای صاحبان کسب وکار که نمی‌خواهند زمان ارزشمندشان را برای متن نویسی تلفن گویا صرف کنند، آواژان با همراهی نیروی متخصص در زمینه نویسندگی و طراحی متن، مناسب کسب و کارها، صفر تا صد روند آماده سازی متن تلفن گویا را انجام می‌دهد. برای اطلاع از هزینه طراحی متن تلفن گویا کلیک کنید.

طراحی متن تلفن گویا شامل چه بخش‌هایی می‌شود؟

هدف طراحی متن استاندارد در تلفن گویای کسب و کارها خوشآمد گویی، انتقال سریع پیام به تماس گیرنده و هدایت ایشان بدون اتلاف وقت به یک نیروی انسانی است.

متن‌های طراحی شده توسط پرسنل آواژان با هدف تکریم تماس گیرنده و احترام به وقت آنهاست. متن‌های تلفن گویا شامل متن ساعات کاری کسب و کار، متن ساعات غیر اداری کسب و کار و همچنین یک متن کوتاه برای بخش انتظار تماس گیرنده است. متن‌های طراحی شده توسط آواژان با استفاده از آخرین تکنیک‌های پاسخگویی روز دنیا و با رعایت کامل اتیکت‌های شخصی و سازمانی است. در ادامه شما را به صورت مختصر با روند طراحی متن تلفن گویا در آواژان آشنا می‌کنیم.

جذابیت احساسی

متن‌ها با در نظر گرفتن علت تماس مشتری و حسی که احتمالا خواهد داشت طراحی می‌شود.قطعا متن طراحی شده برای بخش فروش با متن طراحی شده برای بخش پشتیبانی کاملا متفاوت است.

جذابیت منطقی

فراموش نمی کنیم که متن ها برای شنیدن طراحی می‌شود. این نوع متن ها شفاف، واضح  و بدون برداشت چندگانه است . این منطق بر تمامی مراحل طراحی متن تلفن گویا حکم فرماست.

جذابیت اخلاقی

متن درخواستی با بررسی دقیق کسب و کارو برای ایجاد حس اعتماد در مشتری طراحی می‌شود. این نگرش، با در‌نظرگرفتن واقعیات امکان‌پذیر است.

جذابیت القائی

ما به خوبی می‌دانیم که هیچگاه شانس دومی برای تاثیر اولیه خوب وجود ندارد. در طراحی متن تلفن گویا استفاده از المان‌های مثبت، فراموش نمی‌شود.

در صورتی که علاقه مند هستید به صورت کامل از جزئیات 4 جذابیتی که باید در متن تلفن گویا رعایت شد آگاه شوید، به مقاله ای که در بخش مقالات وبسایت در این مورد به نگارش درآمده است مراجعه کنید.

مزایای طراحی متن تلفن گویا توسط آواژان

متخصصین آواژان با سالها تجربه در زمینه طراحی متن‌های مختلف، خاطر شما را با متن استاندارد و گوش نواز تلفن گویا، آسوده خواهند کرد.
  • طراحی متن با استفاده از آخرین تکنیک‌ها در زمینه ارتباطات
  • طراحی متن با رعایت نکات مهم اتیکت شخصی و سازمانی
  • بهره‌مندی از کپی رایتر‌ مجرب برای متن نویسی
  • بهینه سازی متن تلفن گویا بر اساس کسب و کار شما
  • طراحی رایگان برای مشتریان ضبط صدای تلفن گویا
  • ارائه کد تخفیف برای مشتریان جدید در استفاده از سایر خدمات آواژان
  • پشتیبانی رایگان به مدت ۶ ماه برای بروزرسانی ‌های آتی
  • طراحی در سریع‌ترین زمان ممکن و ذخیره زمان ارزشمند شما

من یک بلاک متنی هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

هم اکنون سفارش دهید :